?> Тонування
Ukrainian English German Polish

Тонування

Тонування скла автомобіля - популярне явище серед власників автомобілів. Воно додає солідності зовнішньому вигляду автомобіля і збільшує безпеку водія і пасажирів під час поїздки.

Переваги тонування автоскла

  • Захист від сонячних відблисків: При їзді в сонячну погоду можуть виникати відблиски, які можуть вас засліпити і створити аварійну ситуацію або просто дуже заважати керувати автомобілем. А от якщо на ваші скла нанесена плівка, то вона поглинає ці відблиски.
  • Захисна функція для скла: Якщо скло вашого автомобіля затоновано, то розбити його буде складніше, ніж скло без тонувальної плівки. А також, у випадку, якщо скло ріб'ється, то водієві і паасажирам не будуть загрожувати осколки, які зазвичай розлітаються по салону.
  • Захист від засліплення світлом фар: Інші учасники руху можуть засліпити вас світлом фар своїх автомобілів, при цьому ви можете втратити контроль над дорогою, а це може стати причиною аварії. А тонування нейтралізує світло.

Захист від цікавих зовнішніх поглядів.
Простір всередині вашого автомобіля це таке ж особисте простір, як і ваша квартира. Вам було б незатишно жити під постійними поглядами ваших сусідів у вашому власному домі. Так само і у випадку з авто. У той час як тонування скла автомобіля дає вам 100% гарантію, що вас не буде видно всередині вашого авто. А також якщо автомобіль залишився на стоянці, а ви залишили в ньому особисті речі — їх теж ніхто не помітить.

Захист від вигорання салону: Якщо на автоскло нанесено тонування, то воно здатне відображати до 80-90% ультрафіолетових променів, тим самим захищаючи салон від вигорання.

Захист влітку і взимку: Влітку тонування автоскла пожет вам уникнути нагрівання салону. Крім того, як наслідок, зменшується навантаження на кондиціонер вашого авто. Що стосується зими, то за рахунок того, що тонування зменшує тепловіддачу скла — в машині буде тепліше.

Процес тонування автоскла
Тонування автоскла являє собою процес при якому на скло вашого авто наноситься захисна плівка. Таким чином воно отримує більш міцні властивості, а також всі плюси, які описані вище. Процес нанесення плівки може тривати по-різному — все залежить від того, яку площу потрібно затонувати, а також від марки вашого автомобіля. Також необхідно зауважити, що найчастіше тонування наноситься на заднє та бокові скла автомобіля, а на лобове скло наноситься тільки смужка, яка захищає від сонця.